Sort by
  • Shooting Stars

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Prom Pact

  • Renfield

    ★★★

  • Clock

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Tutor

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • The Strays

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Christmas with the Campbells

  • Darby and the Dead

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Rosaline

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Bruiser

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • About Fate

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★