Sort by

Ryan has logged 11 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Medicine for Melancholy

Medicine for Melancholy

2008
×
★★★★
Edit this entry  
10
Diner

Diner

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Pizza My Heart

Pizza My Heart

2005
×
★★
Edit this entry  
04
Magic

Magic

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
X

X

2022
×
★★★★
Edit this entry