Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • It's a Wonderful Binge

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Ms. Marvel

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hidden Letters

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

    ★★★½

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • A Farewell to Ozark

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Stories of West Side Story

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • VOIR

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★