• Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Ratchet and Clank - Life of Pie

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Finding Jesus

    ½

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★½

  • Burrow

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★