Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • A Journal for Jordan

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • The Last Son

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Jackass Shark Week

  • Val

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★