Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Dolly Parton's Mountain Magic Christmas

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • FIFA Uncovered

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Mister Organ

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Subtraction

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Louis Armstrong's Black & Blues

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★

  • Retrograde

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½