Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
ABCs of Death 2.5

ABCs of Death 2.5

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
M is for Mobile

M is for Mobile

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M is for Messiah

M is for Messiah

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M is for Mermaid

M is for Mermaid

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M is for Meat

M is for Meat

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
M Is for Manure

M Is for Manure

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M Is for Malnutrition

M Is for Malnutrition

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M is for Make Believe

M is for Make Believe

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
M Is for Mailbox

M Is for Mailbox

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
ABCs of Death 2

ABCs of Death 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Z is for Zygote

Z is for Zygote

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
W is for Wish

W is for Wish

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
J is for Jesus

J is for Jesus

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
G for Grandad

G for Grandad

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
D Is for Deloused

D Is for Deloused

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The ABCs of Death

The ABCs of Death

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
X is for XXL

X is for XXL

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
U Is for Unearthed

U Is for Unearthed

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
T is for Toilet

T is for Toilet

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
O is for Orgasm

O is for Orgasm

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
L is for Libido

L is for Libido

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bad Butt

Bad Butt

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sinister 2

Sinister 2

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
V/H/S/2

V/H/S/2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
V/H/S

V/H/S

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
In a Valley of Violence

In a Valley of Violence

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sacrament

The Sacrament

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Hallow

The Hallow

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Innkeepers

The Innkeepers

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Snatch

Snatch

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Alvin and the Chipmunks

Alvin and the Chipmunks

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Sinister

Sinister

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Haunt

Haunt

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Kill List

Kill List

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The New York Ripper

The New York Ripper

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Paris, Je T'Aime

Paris, Je T'Aime

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
14th Arrondissement

14th Arrondissement

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
True

True

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tour Eiffel

Tour Eiffel

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Chiller

Chiller

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Tuileries

Tuileries

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry