Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Miracle Club

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Bama Rush

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Nefarious

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½