Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

  • M3GAN

    ★★★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • What Is a Woman?

  • Close

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • As We Hold Hands

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Help

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★

  • Cinderella

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Death to 2020

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Puparia

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • The Half of It

    ★★★

  • One World: Together at Home

    ★★

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½