ruffiaNN

Her gün bir film, bir dizi, bir şiir ve biraz da kitap..

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • And Tomorrow the Entire World

  And Tomorrow the Entire World

  ★★★★

  Muadili ve bundan daha güzel bir kaç farklı alman filmi (Der baader meinhof komplex, Die Welle, Good Bye Lenin!) olsa da bu film de güzeldi kesinlikle. Nereye çeksen gelebilecek bir kızı izledik aslında yani filmin zaman olarak başladığı tarihten öncesinde kızın hayatını bilmiyoruz ama kız aşırı sağ gruplara yakın bir çevrede olsa kesinlikle oraya da dahil olmak isterdi diye düşünüyorum. Zaten kızın sosyoekonomik durumu da bu çabuk yönelme eğiliminin en büyük sebebi. Arkam sağlam kolayca sıyrılırım fikriyle çok çabuk entegre…

 • Weasel

  Weasel

  Boktan. Terörist seviciliğiniz batsın.

Popular reviews

More
 • Hey There!

  Hey There!

  ★★★★★

  Konu güzel, alt mesajlar güzel, oyuncular güzel, oyunculuklar güzel en önemlisi müzikler çok güzel. Zoom'dan çekilen bir filme aşkı karıştırmak ve bunu tutturabilmek çok güzel. Kısacası ön yargısız bir izleyin derim.

 • Boyfriends and Girlfriends

  Boyfriends and Girlfriends

  ★★★★★

  Ah şöyle filmler izleyince gerçekten zamanın içinde kaybolup gidiyorum, hayaller üstünde hayal kuruyorum. Yanlış insanlar birlikteyken doğru insanlar ayrı kalmamalı kesinlikle. Dilerim bir gün doğru insanı bulurum. Beni mutlu eden içimi ısıtan harika bir filmdi.