Sort by
  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Do Revenge

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • 6/45

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Next Sohee

  • Senior Year

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Sex Appeal

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Found

  • Wildhood

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Chair

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • LFG

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Pray Away

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Fake Famous

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★½

  • Tiger

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Rebecca

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Initiation

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Work It

  • Irresistible

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

  • Becoming

    ★★★★