Sort by
  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • Expend4bles

  • The Nun II

    ★★★★

  • Isaac

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Quicksand

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Cam Closer II

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Fluid & Open

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Unseen

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Passages

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Kiddo

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Mean One

    ½

  • Bed Rest

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • Morto Rossa

    ★★★½

  • Influencer

    ★★½

  • Unwelcome

    ½

  • Grimcutty

    ★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★