Sort by

Rosie has logged 15 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Things Heard & Seen

Things Heard & Seen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Lie

The Lie

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Madres

Madres

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Southbound

Southbound

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bingo Hell

Bingo Hell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Evil Eye

Evil Eye

2020
×
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Paper Tigers

The Paper Tigers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Untitled Horror Movie

Untitled Horror Movie

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry