Sort by
  • You People

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Brooklyn

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★