Sort by
  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • Making 1899

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Re/Member

  • Significant Other

    ★★½

  • Nocebo

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Next Exit

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Moloch

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Incantation

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • They Live in the Grey

  • Life Is But a Dream

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Shut In

    ★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Master

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hellbound

    ★★★★

  • A House on the Bayou

    ★★★★

  • Hideout

  • Dashcam

    ★★

  • Shepherd

    ★★★½

  • The Wasteland

    ★★½

  • The Seed

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Help

    ★★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Happening

    ★★½

  • True Things

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★