• The Kissing Booth 3

    ½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cherry

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★½

  • The Kingdom of Dreams and Madness

    ★★★★★

  • The Wind Rises

    ★★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • Ponyo

    ★★★★

  • Cars

    ★★★★

  • Rent

    ★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★½

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Peter Pan

    ★★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★

  • Ocean Waves

    ★★★½

  • Castle in the Sky

    ★★★★

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★★½