Sort by
  • Saw X

  • Memory Holograph

    ★★★★

  • Memory Holograph

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ½

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Note of Death

    ★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Mafia Mamma

  • KONOSUBA – An Explosion on This Wonderful World!

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Skip and Loafer

    ★★★★½

  • Tengoku Daimakyo

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • The Witcher: Blood Origin

  • Dysphoria

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★★½

  • There's Someone In My House

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★

  • She Makes My Heart Flutter

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Grimcutty

  • BOCCHI THE ROCK!

    ★★★★★

  • Do It Yourself!!

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury

    ★★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★½