Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • CODA

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★

  • Scream 4

    ★★★

  • Scream 3

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★