Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • My Son Hunter

    ½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Maraschino Ruby

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • My Butt Has a Fever

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy