Sort by
  • Emily

    ★★★½

  • Larva

  • Godland

    ★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Your Wild Dogs Want Freedom

  • Wild Abandon

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Novelist's Film

    ★★

  • Rimini

    ★★½

  • Utama

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Plastic Dream

  • Lakeshore

  • Encanto

    ★★★½

  • The Night Generation

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Yuni

    ★★★

  • Lost Illusions

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★

  • Full Time

    ★★★★

  • The Night

  • Semiotic Plastic

  • Vortex

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★½

  • Belle

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Softie

    ★★★½

  • Playground

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Steve & Steve

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Hey There!

    ★★★

  • Brother's Keeper

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★

  • Umbrella

    ★★★½

  • The Criminals

    ★★★★

  • Ethos

  • Fractured

    ★★★★

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★