Sort by
  • Airheads

    ★★½

  • Pacific Rim

    ★★★★

  • Shame

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • As You Are

    ★★★★

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★½

  • Sing Street

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Detachment

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • A Monster Calls

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★½

  • Lady Macbeth

    ★★★

  • Ruby Sparks

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★