Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Don't Look at the Demon

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • The Devil Conspiracy

    ★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Mack & Rita

    ★½

  • Beast

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Easter Sunday

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Major

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Vikram

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★