• The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • The Gigantes

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★★½

  • Tú eres mi problema

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Mayor Pete

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Santiago

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Transition

    ★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Nos hicieron noche

    ★★★

  • Matando Cabos 2: La Máscara del Máscara

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • The Noise of Engines

    ★★★

  • Malibu

    ★★★

  • National Holiday

    ★★★½

  • Honest Days

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Chilangolandia

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Drunken Birds

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • The Starling

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • 7 Prisoners

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • Todo lo que fui(mos)

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • River

    ★★★½

  • Look at Me

    ★★★★

  • Ni tuyo, Ni mía

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Soy un vampiro

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

  • An Egg Rescue

    ★★