• Cinema Sabaya

  • No Time to Die

  • One More Story

  • Plan A

  • The Sun Rises Down Below

  • Shake Your Cares Away

  • On This Happy Note

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Vortex

  • Memoria

  • Gunpowder Milkshake

  • Paris, 13th District

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

  • Deception

  • Titane

  • Petrov's Flu

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Bergman Island

  • Drive My Car

  • Compartment No. 6

    ★★

  • Benedetta

  • Where Is Anne Frank

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • A Chiara

  • Black Notebooks

  • Let It Be Morning

  • Ahed's Knee

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • The Star

  • Annette

    ★★

  • Legend of Destruction

  • Luca

  • All Eyes Off Me

  • Loki

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

  • Blue Box

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Petite Maman

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

  • The United States vs. Billie Holiday

  • Ninjababy

    ★★★

  • Allen v. Farrow

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Pretend It's a City

  • Death to 2020

  • The Accident

  • Wonder Woman 1984

  • High Maintenance

  • Greener Pastures

  • And Now Shut Your Eyes

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Valley of Tears

  • Soul

    ★★★★

  • Summer Shade

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Here We Are

  • Enola Holmes

    ★★★