• Avatar 5

  • John Wick: Chapter 4

  • Thor: Love and Thunder

  • Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Suicide Squad

  • The Boss Baby: Family Business

  • The One and Only Ivan

  • Sonic the Hedgehog

  • Gemini Man

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Sing

    ★★½

  • Team Thor

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • Fantastic Four

    ★½

  • Pixels

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • The Wolverine

    ★★★½

  • Man of Steel

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • The Avengers

    ★★★★½

  • The Smurfs

    ★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • X-Men: First Class

    ★★½

  • Thor

    ★★★½

  • Despicable Me

    ★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★★