Sort by

Robyn has logged 24 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Total Recall

Total Recall

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Lost River

Lost River

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pockets

Pockets

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Interesting Ball

Interesting Ball

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Interesting Ball

Interesting Ball

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Death of Dick Long

The Death of Dick Long

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dogboarding

Dogboarding

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Broomshakalaka

Broomshakalaka

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Possibilia

Possibilia

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pockets

Pockets

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
2025: The World Enslaved by a Virus

2025: The World Enslaved by a Virus

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream

Scream

1996
×
½
Read the review Edit this entry