• House of Gucci

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Blue Bayou

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Annette

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Boogie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

    ★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Fake Famous

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Dig

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★