• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • A House on the Bayou

    ★★½

  • Time Now

    ★★½

  • The Manor

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Motherly

    ★★½

  • Boiling Point

  • The Protégé

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Baby Money

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

  • Jolt

    ★★½

  • Titane

  • Stillwater

    ★★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Babysitter Must Die

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • The Retreat

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Trigger Point

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Below the Fold

  • The Power

    ★★½

  • Snakehead

    ★★

  • Sound of Violence

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • The Feast

    ★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Red Dot

    ★★

  • Sacrifice

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • Censor

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Flinch

    ★★★½

  • The Alpines

    ★★★

  • The Marksman

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Fatale

    ★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • What Lies Below

    ★★½

  • The Man in the Woods

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Monsters of Man

    ★★½

  • Disrupted

  • Active Shooter

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Captive

    ★★★½

  • Gatecrash

    ★★

  • The Undoing

    ★★½

  • The Catch

    ★★½

  • Goodbye Honey

    ★½

  • Held

    ★★★

  • Pixie

    ★★½