Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★