Sort by

Aaron has logged 15 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Midnight Run

Midnight Run

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
To Live and Die in L.A.

To Live and Die in L.A.

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sinister

Sinister

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pulse

Pulse

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Cure

Cure

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit Flower

Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit Flower

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December Sky

Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December Sky

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mobile Suit Gundam 0080: War in the Pocket

Mobile Suit Gundam 0080: War in the Pocket

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry