Aaron has logged 161 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
I Know This Much Is True

I Know This Much Is True

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spencer

Spencer

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Garth Marenghi's Darkplace

Garth Marenghi's Darkplace

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Finch

Finch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Simpsons in Plusaversary

The Simpsons in Plusaversary

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Antlers

Antlers

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Craft

The Craft

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Feast

The Feast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Copshop

Copshop

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Little Drummer Girl

The Little Drummer Girl

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Body Double

Body Double

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wife of a Spy

Wife of a Spy

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Informant!

The Informant!

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Country Music

Country Music

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Limitless

Limitless

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Epstein’s Shadow: Ghislaine Maxwell

Epstein’s Shadow: Ghislaine Maxwell

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry