Sort by

Logan has logged 37 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Forbidden Games

Forbidden Games

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lost Son

Lost Son

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
One Froggy Evening

One Froggy Evening

1955
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
You Won't Be Alone

You Won't Be Alone

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Something in the Dirt

Something in the Dirt

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dual

Dual

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Watcher

Watcher

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Master

Master

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Midway

Midway

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bicycle Thieves

Bicycle Thieves

1948
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The House

The House

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Tender Bar

The Tender Bar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Mirror: Crocodile

Black Mirror: Crocodile

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Cashback

Cashback

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Humans

The Humans

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Team America: World Police

Team America: World Police

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry