Sort by
  • The Curse

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Holy Condom!

    ★★★½

  • Ripple

    ★★★★½

  • Adam's Song

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • The Farewell Tour

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Sting Operation Remake

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Before It Ends

    ★★★★

  • Measure Twice

    ★★★★

  • nothing, except everything.

    ★★★★½

  • Nut Job

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Death Bed

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Malum

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Last Voicemail

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • The Camping Special

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Script Notes

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Wake

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Impulse

  • Stand-Up Guy

    ★★★★★

  • The Mean One

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★★