Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Kate

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Way of the Househusband

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Paper Tigers

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • His House

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

    ★½

  • Cats

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Hazbin Hotel

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★