• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Te Deseo Lo Mejor

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Beebo Saves Christmas

  • West Side Story

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Flash Armageddon

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Aquaman: King of Atlantis

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Akakiri

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • DC Showcase: Blue Beetle

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • DC Showcase: The Losers

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • DC Showcase: Kamandi: The Last Boy on Earth!

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★