Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Ghosted

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

  • Rye Lane

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • The Old Way

  • Copenhagen Cowboy

  • Shotgun Wedding

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Christmas Ransom

    ½

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • Suzume

    ★★★

  • Spirited

    ½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

  • The Outside

    ★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Graveyard Rats

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★½

  • The Blaze

    ★★½

  • Black Adam

    ½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★