Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • AEW All Out: Zero Hour

  • AEW All Out

  • Athena

    ★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

  • Barbarian

    ★★★

  • A Kidnapping Scandal: The Florence Cassez Affair

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Enfermo Amor

    ★★

  • ROH Death Before Dishonor

  • ROH Death Before Dishonor XIX Zero Hour

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Persuasion

  • AEW x NJPW Forbidden Door

  • AAA Triplemanía XXX: Tijuana

  • The Wrath of God

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★½

  • AEW Double or Nothing

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★½

  • Our Father

    ★★½

  • The Valet

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • NJPW Wrestling Dontaku

  • AAA Triplemanía XXX: Monterrey

  • Crush

    ★½

  • NJPW Windy City Riot

  • Anatomy of a Scandal

    ★★

  • Metal Lords

    ★★

  • ¿Y cómo es él?

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Dos Más Dos

    ½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Stardom World Climax 2022- Night 2

  • Stardom World Climax 2022- Night 1

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Where Birds Dream

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • 40 Years Young

    ½

  • AEW Presents Revolution

  • AEW Revolution

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Alcarràs

    ★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • Lullaby

    ★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Nest

  • Uncharted

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★