Sort by
  • Curry & Cyanide: The Jolly Joseph Case

    ★★

  • My Demon

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Conference

    ★★★

  • Sister Death

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • OMG 2

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • The Passenger

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • The Murderer

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★★

  • The Masterful Cat Is Depressed Again Today

    ★★★★

  • My Happy Marriage

    ★★★

  • Celebrity

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

  • The Dive

    ★★

  • Revenant

    ★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • King the Land

    ★★★★★

  • Pollen

  • Extraction 2

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★★

  • The Boogeyman

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • A Thousand Days

    ★★

  • Ghosted

  • Home for Rent

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Beautiful Disaster

    ★★★

  • The Dangers in My Heart

    ★★★

  • Malum

  • Heart

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Unlocked

    ★★★★

  • Dear David

    ★★

  • Consecration

    ★★★

  • Marui Video

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Missing

    ★★★★