Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Retribution

    ★★★

  • Puppy Love

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Unseen

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★★