Sort by

Richard has logged 15 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Goldman v Silverman

Goldman v Silverman

2020
×
Edit this entry  
25
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry