Sort by
  • Porches

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½