Sort by
  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sheryl

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★

  • Moonfall

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Robbo: The Bryan Robson Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Cyrano

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★

  • Blithe Spirit

    ★★½

  • Fernando Torres: The Last Symbol

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Penguin Bloom

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Centigrade

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★