Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Limbo

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Smile

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Franklin

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Nude Tuesday

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★