Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Club Zero

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • The Pod Generation

    ★★★½

  • Paul T. Goldman

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Diamond in the Rough

  • Thor: Love and Thunder

  • Vengeance

    ★★★★

  • Somewhere in Queens

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★