Reyzando has logged 30 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Us Again

Us Again

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Mrs. Fletcher

Mrs. Fletcher

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Shangri-La

Shangri-La

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
True Mothers

True Mothers

2020
×
★★★
Edit this entry  
08
Your Name Engraved Herein

Your Name Engraved Herein

2020
×
★★★½
Edit this entry  
07
Dead Pigs

Dead Pigs

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Eden

Eden

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Our Friend

Our Friend

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Marvelous and the Black Hole

Marvelous and the Black Hole

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
El Planeta

El Planeta

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Night of the Kings

Night of the Kings

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Superior

Superior

2021
×
★★★
Edit this entry  
01
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Land

Land

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Blazing World

The Blazing World

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry