Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • House Party

    ★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Stutz

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Maid in Malacañang

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • Gorillaz: Song Machine Live From Kong

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½