Sort by

Rexratz has logged 35 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★½
Edit this entry  
27
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★
Edit this entry  
24
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★½
Edit this entry  
23
Closer

Closer

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
RRR

RRR

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Lazy Boy

Lazy Boy

2016
×
★★
Edit this entry  
19
Fill Your Heart with French Fries

Fill Your Heart with French Fries

2016
×
★½
Edit this entry  
16
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Stanley Pickle

Stanley Pickle

2010
×
½
Edit this entry  
16
He Took His Skin Off For Me

He Took His Skin Off For Me

2014
×
Edit this entry  
16
Sofia Coppola's Little Mermaid

Sofia Coppola's Little Mermaid

2014
×
★½
Edit this entry  
16
The Science of Sleep

The Science of Sleep

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Once Upon a Deadpool

Once Upon a Deadpool

2018
×
Edit this entry  
15
Feeling Through

Feeling Through

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
So It Goes

So It Goes

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
Lost & Found

Lost & Found

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★½
Edit this entry  
12
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Safelight

Safelight

2015
×
½
Edit this entry  
11
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
Edit this entry  
11
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
La luna

La luna

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Sweet and Lowdown

Sweet and Lowdown

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Last Time I Saw Richard

The Last Time I Saw Richard

2013
×
Edit this entry  
10
Polaroid

Polaroid

2019
×
Edit this entry  
10
Hotel Chevalier

Hotel Chevalier

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dead Horizons

Dead Horizons

1951
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Like Minds

Like Minds

2006
×
★★★
Edit this entry  
05
Aftersun

Aftersun

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★½
Edit this entry  
03
Cinderella

Cinderella

1950
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Nocturama

Nocturama

2016
×
★★★
Edit this entry  
01
Spy Kids

Spy Kids

2001
×
★★★
Edit this entry