Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • VOIR

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Big Bend

  • Silver Screen Suicide

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★