• Larry David: Curb Your Enthusiasm

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Sucker Punch

    ★★★

  • 21 Grams

    ★★★★

  • Babel

    ★★★★★

  • Poltergeist

    ★★★★

  • Wolf

    ★★★★

  • Biutiful

    ★★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★

  • Amores Perros

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Happiness

    ★★★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • Ghost World

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Stalker

    ★★★★★