• Midnight in Paris

    ★★★

  • Fast Five

  • Sucker Punch

    ★★★

  • Paul

  • Rango

    ★★

  • True Grit

    ★★★

  • Due Date

  • Megamind

    ★★★

  • Biutiful

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★

  • Jackass 3D

    ★★

  • The Social Network

    ★★★

  • Easy A

    ★★

  • Super

    ★★★

  • I'm Still Here

  • The Other Guys

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Predators

    ★★

  • Grown Ups

    ★★

  • A Serbian Film

  • Toy Story 3

    ★★★

  • The A-Team

  • Get Him to the Greek

  • Date Night

  • Hot Tub Time Machine

    ★★

  • Kick-Ass

    ★★★

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Tooth Fairy

    ★★

  • Invictus

    ★★★

  • Avatar

    ★★★

  • The Road

    ★★★

  • The Blind Side

    ★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★

  • 2012

  • Zombieland

    ★★★

  • Splice

    ★★

  • Mr. Nobody

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★

  • District 9

    ★★★★

  • G.I. Joe: The Rise of Cobra

  • Funny People

    ★★★

  • Orphan

    ★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★

  • Year One

  • The Hangover

    ★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Up

    ★★★

  • Adventureland

  • Fast & Furious

  • I Love You, Man

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Fanboys

    ★★

  • Coraline

    ★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★★

  • Yes Man

    ★★★

  • Gran Torino

    ★★★

  • Twilight

  • Role Models

    ★★★

  • The Wrestler

    ★★★★

  • Burn After Reading

    ★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★

  • Pineapple Express

    ★★★

  • Harold & Kumar Go to Amsterdam

    ★★★

  • Step Brothers

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★

  • Hancock

  • WALL·E

    ★★★

  • Wanted

    ★★

  • The Incredible Hulk